top of page

Villa SAGE

Šis vilų kompleksas sukurtas mums Kretoje gyvenant jau 9 metus, prižiūrint kelias vilas, rūpinantis 7Olives apartamentais Jūsų poilsiui. Renkant visus pliusus ir minusus, kad Jūsų visi norai ir poreikiai būtų išpildyti gimė projektas  - 7Olives Villas. Jūsų idealioms atostogoms. 

Vila Sage įsikūrusi alyvuogių giraitėje, tolėliau nuo Almyridos šurmulio, bet tik 1 km pasiekiamu puikiu smėlėtu paplūdimiu. Tai didelis privalumas, kai norisi privatumo. Dienas galima leisti čia ramiai ir privačiai. Aptvertoje teritorijoje yra nuošaliai stovintis mūsų gyvenamas namas, atskirtas augalų tvora, bei 2 sujungtos vilos Jūsų poilsiui. 

Vila Sage skirta 10 žmonių. Ji nuomojama sujungus dvi atskiras vilas Oregano ir Rosmary. Tad turėsite du atskius įėjimus, 2 virtuves, 2 privačias svetaines, 4 miegamuosius ir 4 vonios kambarius  (po 2 kiekviename name).

Ir privatu ir kartu. Idealus poilsis dviem draugų šeimoms, didesnei draugų kompanijai, didelei šeimai su suagusiais vaikais. 

Kretietiškas stilius išlaikytas ir aplinkoje - akmenimis grįsti takeliai, vedantys į stogo terasą, aplink namą, į poilsio zonas ar link baseino. Begalė kvepiančių ir žydinčių augalų džiugins akis ir supažindins su Kretos augmenija. 

Žaliuojanti žolytė didelė prabanga Viduržemio jūros klimate, bet be jos lietuvio širdis i rkoytės negali. tai mūsų vaikų svajonė turėti žolę:) 

Pro langus bei nuo terasų Jus lepins jūros vaizdai, Baltųjų kalnų masyvas. 

Didelis baseinas idealus ir pasportuoti ir relaksuoti. Prie baseino esanti Pergola skirta tik Jums bendrai vakarienei, su barbekiu zona bei baldais jūsų poilsiui. 

Vaikams smagumynas  - batutas.

Jūsų visų relaksacijai - hamakai po alyvuogių paunksne. 

Prieskoninių augalų darželiais - jūsų virtuvei. Suviešėsiantys citrinmedžiai, apelsinmedžiai, vynuogės bei kiti vaismedžiai - pasijusite kaip botanikos parke. 

Kretietiško stiliaus balta vieno aukšto vila. Stilingai įrengta su gerai suplanuota virtuve, indų plovimo mašina, šaldytuvu, orkaite, plytele. 

Belaidis internetas, didelis uždaras parkingas. 

* Iki Almyridos paplūdimio tik 1km. Arba pėsčiomis arba automobiliu.  

* Smagu miškeliu - taip Kretoje yra ir miškų su dideliais kiparisais ir sąmanomis - galima nueiti pavakarieniauti iki Gavalochorio. Tai nemažas kaimas su senovine alyvuogių aliejaus spaudykla, tradiciniu muziejumi, antikiniais vandens šuliniais, jaukiomis kavinaitėmis. 

* Vakare vyno taurei būtina nuvažiuoti iki Douliana, pasiklausyti tradicinės muzikos, pašokti ir pasibūti kretiečių šventėje.


 

Viloje svečių lauksime jau 2023 vasarą. 

bottom of page