top of page

Žygiai po laukinę Kretą 

Atostogos - tai naujos vietos, patyrimai, autentiški įspūdžiai, savęs išbandymas ir kelionės. 

 

Jeigu atostogų metu nenori trintis turistų minioje - savo svečiams siūlome individualius kelionių maršrutus po gražiąją Kretą.

Mėgaudamiesi apelsinų sulčių stikline ir pokalbiu apie jūsų lūkesčius, pomėgius ir galimybes sukursime Jums nerealių atostogų maršrutą.  

Jei norėsite rimtesnio žygio - mes, Mindaugas ir aš, Jurga, pasiruošę susikrauti kuprines ir suorganizuoti Jums atradimų žygį. 

 

#atrasime laukinę, nematytą, nepatirtą ir kartais tik vietiniams gyventojams pažįstamą Kretą.


#kasdien galime leistis į žygį pėsčiomis (žygio batai arba kietapadžiai būtini) tarpekliu, kalnu, turistiniais ar neturistiniais, Kretos takais.


#Maitinsimės sveikiau, bet autentiškai graikiškai, šviežiai ir turtingai. 

 

Gyvenant lietuvaičių šeimoje, turint galimybę kartu vakarieniauti, bendrauti, susipažinti su jų draugais graikais, galų gale – keliauti aplenkiant turistų numintas vietas – štai, kur tikrasis autentiškos Kretos pažinimas,  - Julija Minajeva, 2019.

Ačiū už išpildytus neišsakytus norus! Atostogos viršijo lūkesčius. Jaučiausi lyg namuose:) Žaviuosi Jūsų sukurtu jaukiu paprastumu, - Vita, 2016-04-20

Tai dovana, kurios nesitikėjau. Tai staigmena, kurios negalėjau numatyti! Tai norai, kurių neturėjau! Tai kol kas didžiausias "karoliukas" ant kelionių vėrinio!, - Jolita, 2016-04-13

bottom of page