• Facebook Reflection

7 Olives, Almyrida, Crete, ​73008

Contact Us

Our Address

Follow Us

 +306938241403  GR

 +37068722282 LT  

 

7olives.almyrida@gmail.com

© 2017 by 7 Olives Proudly created with Wix.com

Žygiai po laukinę Kretą 

Gegužės 15-22d.d, 2019

Atostogos tau - tai naujos vietos, patyrimai, autentiški įspūdžiai, savęs išbandymas ir kelionės? Tau svarbu kasdien sportuoti, rūpintis mityba, sąmoningumu, laikytis dienos režimo? Mėgsti būti vienas, tačiau gerai jautiesi ir bendraminčių rate?
Tuomet ši stovykla - sukurta tau.

Kuo bus ypatingos šios atostogos:
#atrasime laukinę, nematytą, nepatirtą ir kartais tik vietiniams gyventojams pažįstamą Kretą.
#Beveik kasdien leisimės į žygį pėsčiomis (žygio batai arba kietapadžiai būtini) tarpekliu, kalnu ar neturistiniais, laukiniais Kretos takais.
#Sportuosime kiekvieną rytą.
#Medituosime. Pasimokysime įvairių meditacijos ir kvėpavimo technikų.
#Maitinsimės sveikiau, bet autentiškai graikiškai, šviežiai. Be cukraus.

Iš kelionės grįšime:
rimtai pasivaikščioje, prisimaudę, patyrę pirmų kartų, pažinę kretietišką kultūrą, o taip pat - pailsėję, ramesni, sąmoningesni, laimingesni.

Stovykloje - 10 dalyvių, tad bus jauku ir įdomu!

PROGRAMA:
1 ATVYKIMO DIENA. Pasitikimas oro uoste. Įsikūrimas viešbutyje. Pietūs. Susipažinimas ir maudynės. Vakarienė viešbučio terasoje.

2 DIENA. Rytinė treniruotė. Pusryčiai. Žygis tarpekliu pietaujant laukiniame paplūdimyje. Vakarienė.

3 DIENA. Rytinė treniruotė. Pusryčiai. Diena paplūdimyje ant irklenčių (kai palankus vėjas). Žygis vandeniu į laukinį paplūdimį ir olas. Pietūs prie jūros. Vakarienė.

4 DIENA. Rytinė treniruotė. Pusryčiai. Žygis į kalnus su pietumis laukinėje gamtoje. Vakarienė.

5 DIENA. Rytinė treniruotė. Pusryčiai. Kelionė po autentiškąją Kretą: off the tourist track po vietos apylinkes. Vakarienė.

6 DIENA. Rytinė treniruotė. Pusryčiai. Žygis laukiniu tarpekliu. Pietūs laukinėje vietoje. Vakarienė.

7 DIENA. Rytinė treniruotė. Pusryčiai. Kelionė į miestą su pietumis autentiškoje graikiškoje tavernoje. Vakarienė.

8 IŠVYKIMO DIENA. Pusryčiai. Saulės pakėlimas pakeliui į oro uostą.

Programos dienas vietomis gali sukeisti salos oro sąlygos, vėjai ir graikų dievai :)

KAINA asmeniui:
- 820 Eur, gyvenant dviese dviviečiame apartamente.
- 760 Eur, gyvenant keturiese keturviečiame apartamente su dviem kambariais. Kviečiame atvykti su draugais - bus tikrai naudinga ir smagu!

Avansą (100 Eur) prašome sumokėti, idant užregistruotume Jums vietą: Sąskaitos numeris IBAN: DE73 1001 1001 2624 0485 14, BIC: NTSBDEB1 Beneficiary Jurga Zilinskiene. Daryti SEPA pavedimą.

Į kainą įskaičiuota:
-7 nakvynės “7 olives” viešbutyje ant jūros kranto Almyridoje, Kretoje, dviviečiame kambaryje.
- Pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė (gaminami iš ekologiškų, vietinių ūkininkų tiekiamų produktų).
- Treniruotės, meditacijos.
- Plaukimas irklentėmis.
- Užsiėmimai, užduotys, refleksijos.
- Išskirtinės kelionės po salą: laukiniai tarpekliai, kopimas į kalnus, žygiai po apylinkes.
- pervežimas iš ir į Chanijos oro uostą.

SKRYDIS
Lėktuvo bilietą kviečiame įsigyti individualiai www.ryanair.com
Kryptis: Vilnius – Chania – Vilnius.

MAISTAS
Kreta turtinga šviežiausių daržovių, vaisių, žalumynų. Juos, aliejų bei sūrį, jogurtą perkame iš vietinių ūkininkų, kuriuos pažįstame. Svečius džiuginsime šviežiomis salotomis, troškiniais, rytiniais kokteiliais, košėmis. Į maistą nedėsime rafinuoto baltojo cukraus. Pažadame, kad patiekalai bus autentiški, vegetariški, veganiški.

Ši kelionė - sąmoninga ir švari, todėl alkoholio jos metu nesiūlysime. Norintiems, parodysime vietines tavernas ar parduotuves.

ORAI
Kretoje bus tikra vasara, puikus laikas aktyviai keliauti, atsigauti, pailsėti, pasimaitinti saule, pagyventi sveiku, judesio ir įspūdžiu kupinu laiku! Programa praturtina dvasiškai, padeda įsitvirtinti teisingus įpročius: laiku keltis ir gulti, valgyti daug daržovių ir vaisių, kasdien mankštintis ir daug judėti – visi po tokios savaitės grįžta išgražėję ir švytintys!

APGYVENDINIMAS
Gyvensime renovuotame, lietuvių Žilinskų šeimos įkurtame viešbutyje „7 olives”, virš Almyridos paplūdimio. Tai ideali vieta ramiam polsiui. Aplink daug augmenijos, visi apartametai atskiri, gyvename po 2 ar 4 vieno kambario ar dviejų kambarių apartamentuose, kurie turi wc, virtuves, didelius balkonus su nuostabiais vaizdais į jūros mėlį ir snieguotas kalnų viršūnes - net nežinia, kur žiūrėti.

Gyvenant lietuvaičių šeimoje, turint galimybę kartu vakarieniauti, bendrauti, susipažinti su jų draugais graikais, galų gale – keliauti aplenkiant turistų numintas vietas – štai, kur tikrasis autentiškos Kretos pažinimas,  - Julija, vedanti sportinę programą jau 10 ąjį kartą.

Ačiū už išpildytus neišsakytus norus! Atostogos viršijo lūkesčius. Jaučiausi lyg namuose:) Žaviuosi Jūsų sukurtu jaukiu paprastumu, - Vita, 2016-04-20

Tai dovana, kurios nesitikėjau. Tai staigmena, kurios negalėjau numatyti! Tai norai, kurių neturėjau! Tai kol kas didžiausias "karoliukas" ant kelionių vėrinio!, - Jolita, 2016-04--13

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now