Our Address

7 Olives, Almyrida

Crete, ​73008

Contact Us

 +306938241403  GR

 +37068722282 LT  

7olives.almyrida@gmail.com

Follow Us

  • Instagram
  • Facebook Reflection

© 2019 by 7 Olives 

Stovykla SAU

Balandžio 1-8 d.d.
Gegužės 27-birželio 3 d.d.
2020 ieji

Skamba šiek tiek egoistiškai? Bet nesigėdindama skaičiuoju jau 14 įvykusių Stovyklų SAU Kretoje, mūsų 7 Olives viešbutuke. 

Buvo Joga, Pilates, Kalanetika, Šiaurietiško vaikščiojimo, Kūrybos, Sąmoningumo ir dar įvairesnių temų šiose stovyklose. 

Visada aktyviai leidome laiką: daug keliavome, skaniai valgėme, linksmai šokom, giliai bendravome....

2020 metais tai bus jau 15-ta Stovykla SAU

Stovykla apie gerą maistą, išskirtines keliones po nuostabiąją Kretą, mėlynumo atspalvius jūroje. Aktyviai leisime laiką, mankštinsimės rytais paplūdimyje, todėl labai skaniai valgysime ir lepinsime save Viduržemio jūros ekologišku maistu. 

Tau ir mums. Visada moterims sakydavau "kaip norėčiau, ir aš tokioje stovykloje sudalyvauti, kad ir manimi kas nors taip pasirūpintų, kaip mes jumis, kad ir aš kasdien atrasčiau ir paragaučiau kažką naujo".  - Taip, jau išmokau ir jumis rūpintis, ir keliauti su jumis, ir kartu su jumis apturėti nuostabiausias atostogas. SAU. 

Balandžio 1-8 dienomis ir/arba 

gegužės 27 - birželio 3 dienomis, 2020. 

Eisime tarpekliu, kasdien maudysimės jūroje, čiupinėsime senovę Venecijietiškoje Chanijoje (ir ne tik :), šoksime graikiškoje tavernoje grojant gražuoliams Kretiečiams.....ach, skanausime Kretos gėrybėmis: Dakos, Mousaka, Bougatsa, Dolmades, Arni sto Furno, jūros gėrybes, ragausime šviežių apesinų sulčių, graikiško vyno. Lepinsime save žaliaisiais kokteiliais.....

..... visko nesurašysiu, kad liktų intrigėlių ...... :) 

 

Mes dalinsimės savo lėtu sultingu Kretos gyvenimu....

Rašykite ir rezervuokite: jurga.zilinskiene@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now