Stovykla SAU, 2020

Gegužės 20-27d.d. ir 
Spalio 7-14 d.d.

Skamba šiek tiek egoistiškai? Bet nesigėdindama skaičiuoju jau 14 įvykusių Stovyklų SAU Kretoje, mūsų 7 Olives viešbutuke. 

Buvo Joga, Pilates, Kalanetika, Šiaurietiško vaikščiojimo, Kūrybos, Sąmoningumo, Kuksando. 

Visada aktyviai leidome laiką: daug keliavome, skaniai valgėme, linksmai šokom, giliai bendravome ir labai daug maudėmės....

2020 metais pavasarį tai bus jau 15-ta Stovykla SAU

Stovykla apie gerą maistą, išskirtines keliones po nuostabiąją Kretą, mėlynumo atspalvius jūroje.

 

Kasdien keliausime, mankštinsimės rytais paplūdimyje,  labai skaniai valgysime ir lepinsime save Viduržemio jūros ekologišku maistu. 

Tau ir mums. Visada sakydavau "kaip norėčiau, ir aš tokioje stovykloje sudalyvauti, kad ir manimi kas nors taip pasirūpintų, kaip mes jumis, kad ir aš kasdien atrasčiau ir paragaučiau kažką naujo".  - Taip, jau išmokau ir jumis rūpintis, ir keliauti su jumis, ir kartu su jumis turėti nuostabiausias atostogas. SAU. 

Artimiausia stovykla -  

gegužės 20- 27 dienomis, 2020. 

Eisime tarpekliu, kasdien maudysimės jūroje, čiupinėsime senovę Venecijietiškoje Chanijoje ar Retymne (ir ne tik :), šoksime graikiškoje tavernoje grojant gražuoliams Kretiečiams.....ach, skanausime Kretos gėrybėmis: Dakos, Mousaka, Bougatsa, Dolmades, Arni sto Furno, jūros gėrybes, ragausime šviežių apesinų sulčių, graikiško vyno, kalnų žolelių arbatų. Lepinsime save žaliaisiais kokteiliais ... visko nesurašysiu, kad išlikti moteriškai paslaptinga ...... :) 

 

Mes dalinsimės savo lėtu sultingu Kretos gyvenimu, o Jums belieka pasidalinti savo buvimu.

Rašykite ir rezervuokite, dar liko kelios vietos: jurga.zilinskiene@gmail.com