top of page
20230604_204242.jpg

Villa OREGANO

Šis  kompleksas sukurtas mums Kretoje gyvenant jau 9 metus, prižiūrint kelias vilas, rūpinantis 7Olives apartamentais Jūsų poilsiui. Renkant visus pliusus ir minusus, kad Jūsų visi norai ir poreikiai būtų išpildyti gimė projektas  - 7Olives Villas. Jūsų idealioms atostogoms. 

Vila Oregano įsikūrusi alyvuogių giraitėje, tolėliau nuo Almyridos šurmulio, bet tik 1 km pasiekiamu puikiu smėlėtu paplūdimiu. Tai didelis privalumas, kai norisi privatumo. Dienas galima leisti čia ramiai ir privačiai. Aptvertoje teritorijoje yra 2 sublokuotos vilos bei nuošaliai stovintis mūsų gyvenamas namas, galim būti pasiekiami kai reikia arba galim būti nematomi. 

Kretietiško stiliaus balta vieno aukšto vila. Stilingai įrengta su gerai suplanuota ir įrengta virtuve, indų plovimo mašina, šaldytuvu, orkaite, plytele. Didelė svetainės erdvė, 2 atskiri miegamieji, 2 vonios kambariai: 1 privatus, tik pagrindiniam miegamui, kitas su įėjimu iš svetainės. 

Belaidis internetas, didelis uždaras parkingas. 

Vila Oregano skirta 5 žmonėms. Ji sujungta su vila Rosmary, bet visiškai privati, su savo įėjimu, terasa, stogine terasa ir atskira erdve aplink namą.

 

Kretietiškas stilius išlaikytas ir aplinkoje - akmenimis grįsti takeliai, vedantys į stogo terasą, aplink namą, į poilsio zonas ar link baseino. Begalė kvepiančių ir žydinčių augalų džiugins akis ir supažindins su Kretos augmenija. 

Žaliuojanti žolytė didelė prabanga Viduržemio jūros klimate, bet be jos lietuvio širdis ir koytės negali. Tai mūsų vaikų išpildyta svajonė turėti žolę:) 

Pro langus bei nuo terasų Jus lepins jūros vaizdai, Baltųjų kalnų masyvas. 

Didelis baseinas idealus ir pasportuoti ir relaksuoti. Prie baseino esanti Pergola skirta bendrai vakarienei, su barbekiu zona bei baldais jūsų poilsiui. Vaikams smagumynas  - batutas.

Jūsų visų relaksacijai - hamakai po alyvuogių paunksne. 

Prieskoninių augalų darželiais - jūsų virtuvei. Suviešėsiantys citrinmedžiai, apelsinmedžiai, vynuogės bei kiti vaismedžiai - pasijusite kaip botanikos parke. 

Ocean
bottom of page