top of page
Blue Skies

Stovykla SAU

balandžio 19-26, 2024 - vietų nebėra

gegužės 3-10, 2024 - liko 1 vieta

spalio 4-11, 2024 - vietų dar yra

Skamba šiek tiek egoistiškai? Tikrai taip. Juk visada sunku rastilaiko SAU. Pabūkime saulėje, jūroje, kalnuose ir tarpekliuose. Mėgaukimės Kretos turtais.

O aš nesigėdindama skaičiuoju jau 16 įvykusių Stovyklų SAU Kretoje, mūsų 7 Olives viešbutuke. 

Buvo Joga, Pilates, Kalanetika, Šiaurietiško vaikščiojimo, Kūrybos, Sąmoningumo, Kuksando. 

Visada aktyviai: daug keliavome, skaniai valgėme, linksmai šokom, giliai bendravome ir labai daug maudėmės....

Mūsų visų gyvenimas šiek tiek pasikeitė per kelis metus, leido išsigryninti kas svarbiausia. Tą ir akcentuojame, organizuojant stovyklas:

MAISTAS - kokybiškass vitamingas, augalinis maistas - Kretos gėrybės, skoniai ir spalvos. Valgysime skaniai o grįšime su liaunesniu liemeniu. 

KELIONĖS. PAčios įspūdingiausios, kur visada bus jūra ir maudynės, kur bus spalvų žalumos ir augmenijos. Bus archeologijos ir šlamučių pievos...

BENDRYSTĖ Visada išsiskirti būna sunku ir netikėta, nes per savaitę priprantame, suartėjame ir susidraugaujame. Ir šokame. Ir žaidžiame.  

Jums ir mums. Visada sakydavau "kaip norėčiau, ir aš tokioje stovykloje sudalyvauti, kad ir manimi kas nors taip pasirūpintų, kaip mes rūpinamės jumis, kad ir aš kasdien atrasčiau ir paragaučiau kažką naujo".  - Taip - jau išmokau ir Jumis rūpintis, ir keliauti su Jumis, ir kartu su Jumis turėti nuostabiausias atostogas. SAU. 

Programa.

Kas rytą darysime mankštą, maudysimės jūroje, čiupinėsime senovę .....ach, skanausime Kretos gėrybėmis: Dakos, Mousaka, Bougatsa, Dolmades, Arni sto Furno, jūros gėrybes, ragausime šviežių apesinų sulčių, graikiško vyno (jei norėsis), kalnų žolelių arbatų. Lepinsime save žaliaisiais kokteiliais ... visko nesurašysiu, kad išlikti šiek tiek paslaptingais. 

Mes su jumis dalinsimės savo sultingu Kretos gyvenimu, o Jums belieka pasidalinti savo buvimu.

Rašykite ir rezervuokite: jurga.zilinskiene@gmail.com

bottom of page