top of page
20230627_114314.jpg

Villa ROSMARY 

Šis kompleksas sukurtas Kretoje gyvenant jau 9 metus, prižiūrint kelias vilas, rūpinantis 7Olives apartamentais Jūsų poilsiui. Renkant visus pliusus ir minusus, kad Jūsų visi norai ir poreikiai būtų išpildyti gimė projektas  - 7Olives Villas. Jūsų idealioms atostogoms. 

Vila Rosmary įsikūrusi alyvuogių giraitėje, tolėliau nuo Almyridos šurmulio, bet tik 1 km pasiekiamu puikiu smėlėtu paplūdimiu. Tai didelis privalumas, kai norisi privatumo. Dienas galima leisti čia ramiai ir privačiai. Aptvertoje teritorijoje yra nuošaliai stovintis mūsų gyvenamas namas, atskirtas augalų tvora, bei 2 sujungtos vilos Jūsų poilsiui. 

Vila skirta 5 žmonėms. Ji sujungta su vila Oregano, bet visiškai privati, su savo įėjimu, terasa, stogine terasa ir atskira erdve aplink namą.

Viloje yra didelė gerai įrengta virtuvė, svetainės erdvė, 2 atskiri miegamieji, 2 vonios kambariai: 1privatus, tik pagrindiniam miegamui, kitas su įėjimu iš svetainės. 

Kretietiškas stilius išlaikytas ir aplinkoje - akmenimis grįsti takeliai, vedantys į stogo terasą, aplink namą, į poilsio zonas ar link baseino. Begalė kvepiančių ir žydinčių augalų džiugins akis ir supažindins su Kretos augmenija. 

Žaliuojanti žolytė didelė prabanga Viduržemio jūros klimate, bet be jos lietuvio širdis ir koytės negali. Tai mūsų vaikų svajonė :) 

Pro langus bei nuo terasų Jus lepins jūros vaizdai, Baltųjų kalnų masyvas. 

Didelis baseinas idealus ir pasportuoti ir relaksuoti. Prie baseino esanti Pergola skirta tik Jums bendrai vakarienei, su barbekiu zona bei baldais jūsų poilsiui. Vaikams smagumynas  - batutas.

Jūsų visų relaksacijai - hamakai po alyvuogių paunksne.  Prieskoninių augalų darželis - jūsų virtuvei. Suviešėsiantys citrinmedžiai, apelsinmedžiai, vynuogės bei kiti vaismedžiai - pasijusite kaip botanikos parke. 

Kretietiško stiliaus balta vieno aukšto vila. Stilingai įrengta su gerai suplanuota virtuve, indų plovimo mašina, šaldytuvu, orkaite, plytele. 

Belaidis internetas, didelis uždaras parkingas. 

bottom of page